• Obsługa wspólnot mieszkaniowych
  Obsługa wspólnot mieszkaniowych

  Wybierz najlepszego zarządcę nieruchomości dla Twojej wspólnoty.

  Działamy sprawnie, prosto, skutecznie.

  Sprawdź ofertę
 • Zarządzanie nowymi wspólnotami mieszkaniowymi
  Zarządzanie nowymi wspólnotami mieszkaniowymi

  Wybierz sprawnego zarządcę dla nowopowstającej wspólnoty mieszkaniowej. 

  Skutecznie zorganizujemy zarządzanie.

  Sprawdź ofertę
 • Wycena mieszkań
  Wycena mieszkań

  Dokładnie wycenimy Twoje mieszkanie wg aktualnych cen transakcyjnych.

  Wycena w formie operatu szacunkowego.

  Sprawdź ofertę

Jak pracuje FRIGG?

Mamy kilkanaście lat doświadczeń w zarządzaniu nieruchomościami, jesteśmy licencjonowanym zarządcą nieruchomości. Zapewniamy obsługę opartą na wiedzy i doświadczeniu nastawioną na skuteczne działania.
Pracujemy w Poznaniu i jego okolicach. Znamy realia i klimat tego miasta. Bliskie są nam pozytywne cechy mieszkańców tego regionu, jesteśmy dokładni, sumienni, rozsądni w gospodarowaniu powierzonymi nam nieruchomościami.
Zapewniamy sumienność i rzetelność prowadzonych rozliczeń finansowych, poprawność merytoryczną i formalną. Do obsługi księgowej mamy specjalistyczne oprogramowanie do zarządzania nieruchomościami.
Zapewniamy sprawną, dokładną i szybką obsługa techniczną nieruchomości we wszystkich branżach. Współpracujemy z wieloma lokalnymi firmami serwisowymi. Wszystkim obsługiwanym nieruchomościom zapewniamy 24h pogotowie techniczne.

Kim jesteśmy?

FRIGG tworzą młodzi, ale doświadczeni zarządcy nieruchomości. Jesteśmy na tyle młodzi by mieć energię i chęć do zmiany. Mamy nieco ponad 30 lat (choć dla części z nas to "nieco" jest już duże). Chcemy być dla naszych Klientów partnerami. Mamy doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami, a każdy z nas zdobył je w innej firmie. Pochodzimy z różnych miast. Postanowiliśmy stworzyć FRIGG by wykorzystać wiedzę i doświadczenia każdego z nas. Wcześniej pracowaliśmy w różnych firmach zarządzających nieruchomościami, z każdej wzięliśmy dobre doświadczenia i umiejętności, nauczyliśmy się wiele.


Dobry wybór

Na rynku obsługi nieruchomości działa wiele firm, wiemy o tym. Masz ogromny wybór przy wyborze zarządcy nieruchomości. FRIGG powstało byś miał możliwość dobrego wyboru. FRIGG powstało byś nie musiał wybierać pomiędzy dużą firmą, w której brak indywidualnego podejścia, a początkującym zarządcą, który będzie się dopiero uczył na Twojej nieruchomości. 

FRIGG działa inaczej. FRIGG zapewnia wieloletnie doświadczenie, profesjonalną obsługę, nowoczesne narzędzia, i entuzjazm oraz indywidualne podejście do Twojej nieruchomości. Nie zajmujemy się tylko zarządzaniem nieruchomościami, działamy w szerzej pojętej gospodarce nieruchomościami.


Obszar działania

FRIGG działa na terenie Poznania i okolic, nawiązujemy współpracę z Klientami z Lubonia, Plewisk, Środy Wielkopolskiej, Kórnika, Śremu, Swarzędza, Leszna, Piły, Obornik Wielkopolskich, Szamotuł.

Wciąż poszerzamy grupę naszych Klientów, zapewniając im najlepszy serwis, doświadczenie i wiedzę.

Nie zamykamy się jednak na nowe lokalizacje, jeśli w Twoim miejście nie ma dobrego zarządcy to możesz to zmienić, zapytaj o naszą ofertę.


Nazwa FRIGG

Wybraliśmy nazwę FRIGG bo Frigg jest w mitologii nordyckiej opiekunką domu i rodziny, dbającą o spokój, ład i bezpieczeństwo, a więc cele Frigg są zbieżne z nadrzędnymi celami profesjonalnego zarządcy nieruchomości. To zadanie całego Zespołu FRIGG.

A dlaczego wybraliśmy boginię nordycką? Bo myślimy jak Skandynawowie, chcemy by wszytko było proste, przejrzyste, skuteczne i funkcjonalne. To kwintesencja skandynawskiego podejścia do biznesu. Bardzo nam się ta idea podoba.


Prywatność

Filarem prywatności i bezpieczeństwa jest nasze doświadczenie i zaangażowanie. Działamy dla bezpieczeństwa Twojego i Twojej nieruchomości. W codziennej pracy przy zarządzaniu nieruchomościami cenimy Twoją prywatność troszcząc się o bezpieczeństwo.

Oczywiście, zgodnie z przepisami prawa, posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie zarządców nieruchomości.


Opinia o nas

Działania FRIGG Zarządzanie nieruchomościami cechują się skrupulatnością i dokładnością, zarządca dba o odczyty urządzeń pomiarowych, poprawność zawieranych umów z gestorami mediów i firmami remontowymi. Z pracownikami FRIGG mamy dobry kontakt, łatwo się z nimi skontaktować, często też wizytują naszą nieruchomość. Zespół FRIGG cechuje też duża wiedza merytoryczna, znajomość przepisów i zauważalne wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami i szerzej pojmowanej gospodarce nieruchomościami.

Wspólnota Mieszkaniowa

Na naszej stronie WWW wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażają Państwo zgodę na ich użycie. W dowolnym momencie mogą Państwo zmienić lub cofnąć tę zgodę w ustawieniach swojej przeglądarki.